KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7212262
nr 721 2262
osignerad, Gärdet / Tessinparken, sent 30-tal, 55x46, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 24 oktober 2011
kl 18:49:20
100 kr
200 kr
300 kr
300 kr
350 kr
2.200 kr
550 kr
6
650 kr
7
2.700 kr
7
3.300 kr
3.200 kr
7
3.500 kr